Podporovatelia

Michal Martikan
Michal Martikan

BEGRAM

je obchodnou spoločnosťou JUDr. Zoroslava Kollára ktorý je dlhodobo najvýznamnejšim finančným podporovateĺom mojej športovej prípravy, vďaka ktorému som sa mohol ja a môj podporný team štyri roky nerušene koncentrovať iba na športovú prípravu so zameraním na zisk zlatej olympijskej medaily v Pekingu 2008.

ADIDAS

je celosvetovým lídrom v oblasti výroby a vývoja športového oblečena a obuvi. Táto spoločnosť ma podporuje už pätnásť rokov a aj vďaka jej kvalitným výrobkom má moja športová karíera tak vysokú úspešnosť a dlhé trvanie. Pre vrcholový tréning a súťaženie používam predovšetkým unikátnu podpornú produktovú radu Techfit PowerWeb.

GLAXOSMITHKLINE

je jednou z najväčších globálnych farmeceutických spoločností. Z produktového sortimentu odporúčam predovšetkým kvalitné očkovacie látky, ktoré sám využivam najmä pri sezónnej chrípke. Jedinečným výrobkom sú však aj pásiky Voľný dych, vďaka ktorým sa mi aj v alergologicky náročných obdobiach dých veľmi dobre a aj preto môžem zvládať veľký tréningový objem či kvalitnú regeneráciu.

SLOVENSKY PLYNÁRENSKÝ PRIEMYSEL

je dlhodobým generálnym partnerom Reprezentačného družstva Slovenska v Kanoistike na divokej vode. Vďaka podpore tohto energetického gigantu s vysoko pozitívnym postojom k ochrane životného prostredia je materiálne zabezpečenie našej reprezentácie, ale aj významná podpora najmladšich adeptov nášho nádherného športu na profesionálnej úrovni.

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA

je najväčším peňažným ústavom v našej krajine s vysoko pozitívnym vzťahom k podpore štátnej reprezentácie a výchovy mladej generácie. Táto spoločnosť je dlhodobým hlavným partnerom Reprezentačného družstva Slovenska v Kanoistike na divokej vode a generálnym partnerom nášho mladežnického Future teamu.

KÚPELE TRENČIANSKÉ TEPLICE

patria medzi najstaršie a najvyhľadavanejšie kúpele na Slovensku so zameraním na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu. Každoročne po skončení pretekárskej sezóny absolvujem v týchto kúpeľoch rekondičný pobyt a úžívam si termálne sírne pramene s optimálnou teplotou 37,7 až 40 °C

ORANGE

je lídrom slovenského mobilného telekomunikačného trhu s veľmi spoľahlivými službami a skvelým 3G internetom priamo v mobilnom telefóne. Exkluzívne služby tohto operátora využivam už desať rokov, teda od jeho príchodu na slovenský trh.

  • Slovensky
  • English
  • 中国
  • 日本
  • العربية

Podporovatelia